Kategorie

Kontakt

606 694 669

sklep@tanieogrzewanie.pl

 

Tanieogrzewanie.pl

ul. Rzemieślnicza 11

09-100 Płońsk

NIP: 567-190-46-71

Ekologiczne kotły C.O. i piece

 

Tanie ogrzewanie szklarni

06.04.18

Ogrzewanie szklarni to temat zawsze na czasie dla właścicieli upraw pod szkłem.Opał stanowi bowiem nawet do 80% wszystkich kosztów eksploatacji szklarni zimą lub wiosną,gdy musimy utrzymywać odpowiednie temperatury.

Węgiel i miał zdrożał tej zimy.

Przy aktualnych cenach węgla oraz pochodnych koszty ogrzewania szklarni jeszcze bardziej zdrożały. Wiedzą o tym ci właściciele, którzy mają historie z olejem opałowym,mazutem, węglem czy gazem.

Dlatego ogrzewanie biomasą w tym odpadową jest koniecznością dla nowoczesnej szklarni.

Ogrzewanie biomasą, w tym sieczką, wiórami, trocinami, łętami, pestkami, brykietami ze słomy i trocin, zrąbką jest obecnie najtańsze. Wszystkie te paliwa są w zasięgu właściciela szklarni lub łatwe do zorganizowania na każdej polskiej wsi. Pamiętajmy, że przy obecnych kosztach energii, trzeba liczyć koszty upraw szklarniowych.

Na poprawę efektywności energetycznej są dotacje

Kupując kotły grzewcze na biomasę do szklarni, mamy nie tylko ekologię i ekonomię, ale też automatyczne działanie czyli komfort codziennej obsługi. Wszystko to możemy zakupić w dotacji, która znacząco obniży nam koszty inwestycji.

Zadzwoń do nas !  Dobierzemy a nawet zamontujemy nowoczesny system grzewczy opalany biomasą, obniżmy koszty ogrzewania nawet do 70 % 


 

Powrót do listy

pokaż

Koszyk jest pusty

Porównaj Schowek

Bestsellery

Nowości